Меню
213 грн

Фреза ТВС червона №07

0 відгуків
Немає в наявності
Характеристики:Фреза ТВС червона №07
Бренд:
Вид :
Фрези
Виробник :
YRE
Матеріал фрези :
Насічка фрези :
Червона(дрібна)
Призначення :
Артикул:
000040242
Опис товару Фреза ТВС червона №07

Кожен майстер нігтьового сервісу знає, що якісний інструментарій є запорукою успішної процедури манікюру чи педикюру. Твердосплавні фрези виготовлені із монолітного шматка металу. Це робить їх довговічними та максимально стійкими. Фреза ТВС має різну товщину насічки, що дозволяє застосовувати її практично в будь-яких видах процедури манікюру або педикюру. Фрезою можна випилювати відшарування нігтьової пластини, робити верхню корекцію гелевого та акрилового покриття, а також швидко його знімати.

Завдяки зручній довжині та діаметру робочої частини інструмент дозволяє обробляти ділянки ороговілої шкіри. Ця насадка стане незамінним помічником майстра при проведенні процедури педикюру. Фреза унікальна тим, що обережно зрізає матеріал, не утворюючи пилу. Це особливо актуально у випадках, коли потрібно усунути значний шар штучного покриття або зняти нарощення. Крім того, насадкою зручно коригувати довжину нігтів та обробляти вільний край.

Переваги фрези ТВС:

  • Дозволяє обробляти як жорсткий, так і пористіший матеріал
  • Прибирає натоптиші та мозолі
  • Відмінно підходить для обробки верхніх ороговілих шарів шкіри
  • Виготовлений із високоякісного металевого моноліту
  • Дозволяє знімати гелеве та акрилове покриття
  • Має якісні та гострі насічки

Спосіб застосування: Закріпіть інструмент в апараті, проведіть процедуру, зніміть фрезу. Надійніше зберігати насадки в спеціальній підставці, що закривається. Дезінфікувати, чистити та стерилізувати насадки слід після кожного застосування та кожного клієнта.

Відгуки Фреза ТВС червона №07
Немає відгуків про цей товар. Станьте першим, залиште свій відгук.

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Фреза ТВС червона №07
Онлайн курсы IT