Меню
1 грн

Сертифікат Beauty Prof

0 відгуків
Немає в наявності
Опис товару Сертифікат Beauty Prof

Що може бути кращим за щиру радість у момент отримання подарунка? Коли бачиш, що твій подарунок здивував, порадував, зробив щасливішим у святковий день. Але як вгадати, що саме хочуть отримати в подарунок? У BEAUTY PROF подбали про це та розробилиподарункові сертифікати, щоб у подарунку було саме те, про що мріють. Вручаючи сертифікат коханій або коханому, подрузі, мамі або колезі, Ви можете бути впевнені в тому, що не помилитеся з вибором, тому що він дозволяє підібрати все що потрібно.

Сертифікат дозволяє вибрати улюблену продукцію як на сайті, так і в бутіках BEAUTY PROF. Широкий асортимент професійних брендів та висока якість продукції задовольнять навіть найвибагливіші побажання та смаки.

Роби найкращий подарунок разом з BEAUTY PROF – даруй красу та впевненість у собі!

Даний Сертифікат Безлімітний, його можна поповнити на будь-яку суму. На цю суму пред'явник сертифіката зможе вибрати товари, які захоче в мережі BEAUTY PROF

Правила використання подарункового сертифікату:

  • Подарунковий сертифікат дає можливість придбати будь-які товари в BEAUTY PROF, на суму еквівалентну його номіналу.
  • Подарунковим сертифікатом можна розрахуватись у мережі магазинів BEAUTY PROF або при оплаті замовлення в інтернет-магазині (www.beauty-prof.com). При оплаті в магазині необхідно пред'явити сертифікат. При оплаті замовлення через інтернет-магазин необхідно обов'язково вказати це на етапі оформлення в коментарі або повідомити менеджера в телефонному режимі при підтвердженні замовлення індивідуальний номер сертифіката.
  • Подарунковий сертифікат активується за номером (штрих-кодом). Кожен сертифікат можна використовувати лише один раз. Не передавайте номер сертифіката третім особам, щоб уникнути використання сертифіката сторонніми особами.
  • Подарунковий сертифікат може бути використаний лише один раз, незалежно від суми замовлення.
  • Термін дії Сертифіката обмежений та становить 6 місяців з дати покупки, яка вказана на сертифікаті.
  • При покупці можна використовувати лише один сертифікат будь-якого номіналу. Якщо сума купівлі менша від заявленого номіналу сертифіката, різниця не повертається.
  • Якщо загальна вартість замовлення перевищує номінал сертифіката, у цьому випадку різницю необхідно доплатити.
  • Подарунковий сертифікат є сертифікатом на пред'явника. У разі втрати сертифіката або його номера він не може бути відновлений і кошти не можуть бути повернені.
  • Сертифікат не підлягає обміну та поверненню, і не може бути використаний для отримання готівки. Його можна застосувати тільки для оплати товарів у BEAUTY PROF.
  • Індивідуальні знижки за накопичувальною системою користувачів BEAUTY PROF не застосовуються та не підсумовуються, коли покупець оплачує замовлення сертифікатом.
Відгуки Сертифікат Beauty Prof
Немає відгуків про цей товар. Станьте першим, залиште свій відгук.

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Сертифікат Beauty Prof
Онлайн курсы IT