Меню

Інструменти для вій

Пінцет професійний для вій прямий Expert 41 Type 10 Staleks
0 відгуків
Інструменти для вій
354 грн
Пінцет професійний для вій черевичок Expert 40 Type 12 Staleks
0 відгуків
Інструменти для вій
354 грн
Пінцет для нарощування вигнутий Navina*
0 відгуків
Інструменти для вій
80 грн
Пінцет для нарощування прямий Navina*
0 відгуків
Інструменти для вій
80 грн
Пінцет професійний для вій L-подібний Expert 40 Type 8 Staleks
0 відгуків
Інструменти для вій
354 грн
Пінцет професійний для вій Expert 40 Type 10 Staleks
0 відгуків
Інструменти для вій
354 грн
Пінцет професійний для вій черевичок Expert 41 Type 6 Staleks
0 відгуків
Інструменти для вій
354 грн
Пінцет професійний для вій mini L Expert 41 Type 8 Staleks
0 відгуків
Інструменти для вій
354 грн
Пінцет професійний для вій вигнутий Expert 40 Type 2 Staleks
0 відгуків
Інструменти для вій
354 грн
Пінцет професійний для вій Expert 40 Type 11 Staleks
0 відгуків
Інструменти для вій
354 грн
Пінцет професійний для вій вигнутий Expert 40 Type 1 Staleks
0 відгуків
Інструменти для вій
354 грн
Пінцет "Mini L" Vivienne
0 відгуків
Інструменти для вій
442 грн
Пінцет загнутий 7-SA
0 відгуків
Інструменти для вій
170 грн
Пінцет для нарощування вій G10 Kodi
0 відгуків
Інструменти для вій
300 грн

Зачаровуючий погляд з-під густих вій

Наші очі завжди першими привертають погляд сторонніх людей, тому дуже важливо, як вони виглядають. Безперечним прикрасою очей є вії. Пишні, густі, чорні – вони відтіняють колір очей, роблять погляд магічним, чарівним. Довгий час для створення такого ефекту дами користувалися тушшю для вій, але сьогодні така "одноразова" косметика поступово відходить у минуле. На зміну їй прийшли нарощувані вії, які не потрібно щоранку фарбувати, а ввечері змивати.

Нарощування вій виконується у косметичних салонах професійними майстрами. Виконання цієї процедури неможливе без використання спеціальних інструментів – пінцетів для нарощування вій. Натуральні та штучні вії надзвичайно легкі та тонкі, тому, не маючи спеціального пристосування, їх неможливо захопити та утримати.

Процедура нарощування виглядає так: виділяється і утримується одна натуральна вія, до неї приклеюється пучок або одна штучна вія. Ця робота дуже тонка, потрібна висока майстерність і наявність спеціальних інструментів, які полегшують процес і прискорюють його.

Пінцети для нарощування вій: які бувають?

Процедуру нарощування вій неможливо зробити без пінцету, він необхідний усім стадіях виконання. Зазвичай їх використовують у парі – один виділяє захоплену вію, інший – захоплює та приклеює штучну. До якості цього інструменту висуваються високі вимоги:

  • матеріал виготовлення - оптимально - нержавіюча сталь, яка є міцним та гігієнічним матеріалом. Часто професійні інструменти випускаються з напиленням, але в їх основі все одно нержавіюча сталь;
  • вага - залежить від використаного матеріалу, новачкам рекомендуються легші вироби, професіонали вибирають трохи важче;
  • призначення - для професійних майстрів та новачків, а також для виконання складних технік;
  • форма - прямі, вигнуті, спеціального призначення;
  • вартість - залежить від усіх вищезгаданих якостей.

На сьогоднішній день існує понад 15 видів інструментів. Одні з них - універсальні і можуть застосовуватися до виконання різних технік, інші - спеціальні, лише однієї техніки. Найчастіше зустрічаються такі пінцети:

  • прямі;
  • вигнуті;
  • гачок;
  • L-подібні;
  • Г-подібні інші.

Фахівці люблять скористатися "чорним" пінцетом. Він також виготовлений з нержавіючої сталі, але покритий спеціальним складом, що має антистатичну властивість і перешкоджає намагнічуванню інструменту.

Де в Україні продаються професійні високоякісні пінцети?

Інтернет-магазин Beauty Prof (Україна) – це віртуальний торговий майданчик, де можна купити професійні пінцети для нарощування вій; ціни - доступні, залежать від обраної моделі та матеріалу виготовлення.

Згодом інструменти можуть тупитися, кінчики почати погано стулятися. Пінцет можна точити, але для цього потрібно звертатися тільки до професійних майстерень, де заточування виконується на алмазних плитах під мікроскопом. Для того, щоб куплені інструменти тривалий час залишалися як нові, необхідно подбати про їх правильне зберігання. Для цього підійде футляр, підставка чи магнітний кейс.


Самовивіз можливий у наступних містах: Дніпро (Дніпропетровськ), Херсон, Київ, Чернігів, Кривий Ріг, Запоріжжя, Павлоград, Кам'янське (Дніпродзержинськ), Харків, Одеса. Можлива доставка Новою Поштою та іншими службами по всій Україні, включаючи такі міста, як: Київ, Харків, Львів, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Суми, Житомир, Кіровоград (Кропивницький), Хмельницький, Рівне та інші.
Онлайн курсы IT