Наші очі завжди першими привертають погляд сторонніх людей, тому дуже важливо, як вони виглядають. Безперечним прикрасою очей є вії. Пишні, густі, чорні – вони відтіняють колір очей, роблять погляд магічним, чарівним. Довгий час для створення такого ефекту дами користувалися тушшю для вій, але сьогодні така "одноразова" косметика поступово відходить у минуле. На зміну їй прийшли нарощувані вії, які не потрібно щоранку фарбувати, а ввечері змивати.
Нарощування вій виконується у косметичних салонах професійними майстрами. Виконання цієї процедури неможливе без використання спеціальних інструментів – пінцетів для нарощування вій. Натуральні та штучні вії надзвичайно легкі та тонкі, тому, не маючи спеціального пристосування, їх неможливо захопити та утримати.
Процедура нарощування виглядає так: виділяється і утримується одна натуральна вія, до неї приклеюється пучок або одна штучна вія. Ця робота дуже тонка, потрібна висока майстерність і наявність спеціальних інструментів, які полегшують процес і прискорюють його.
Процедуру нарощування вій неможливо зробити без пінцету, він необхідний усім стадіях виконання. Зазвичай їх використовують у парі – один виділяє захоплену вію, інший – захоплює та приклеює штучну. До якості цього інструменту висуваються високі вимоги:
На сьогоднішній день існує понад 15 видів інструментів. Одні з них - універсальні і можуть застосовуватися до виконання різних технік, інші - спеціальні, лише однієї техніки. Найчастіше зустрічаються такі пінцети:
Фахівці люблять скористатися "чорним" пінцетом. Він також виготовлений з нержавіючої сталі, але покритий спеціальним складом, що має антистатичну властивість і перешкоджає намагнічуванню інструменту.
Інтернет-магазин Beauty Prof (Україна) – це віртуальний торговий майданчик, де можна купити професійні пінцети для нарощування вій; ціни - доступні, залежать від обраної моделі та матеріалу виготовлення.
Згодом інструменти можуть тупитися, кінчики почати погано стулятися. Пінцет можна точити, але для цього потрібно звертатися тільки до професійних майстерень, де заточування виконується на алмазних плитах під мікроскопом. Для того, щоб куплені інструменти тривалий час залишалися як нові, необхідно подбати про їх правильне зберігання. Для цього підійде футляр, підставка чи магнітний кейс.