Меню

Стерилізатори для інструментів

Контейнер для стерилізації пластиковий Yre
0 відгуків
Стерилізатори для інструментів
252 грн
+ 8 грн кешбек
Контейнер для дезифекції Мікростоп, 1 л
0 відгуків
Стерилізатори для інструментів
216 грн
+ 8 грн кешбек
Контейнер для стерилізації Kodi, 1000 мл
0 відгуків
Стерилізатори для інструментів
251 грн
+ 8 грн кешбек
Стерилізатор (сухожарова шафа) СН-360 Т/KH228 B білий
1 відгуків
Стерилізатори для інструментів
1 099 грн
+ 36 грн кешбек
Контейнер для стерилізації фрез каструлька YRE
0 відгуків
Стерилізатори для інструментів
63 грн
+ 2 грн кешбек
Стерилізатор uласперленовий YM-910A YRE
0 відгуків
Стерилізатори для інструментів
374 грн
+ 12 грн кешбек
Стерилізатор ультразвуковий Digital Cleaner VGT-2000
0 відгуків
Стерилізатори для інструментів
1 440 грн
+ 48 грн кешбек
Стерилізатор кульковий біло-чорний SM-910
0 відгуків
Стерилізатори для інструментів
283 грн
+ 9 грн кешбек
Контейнер для дезінфекції фрез Мікростоп, 0,12 л
0 відгуків
Стерилізатори для інструментів
104 грн
+ 4 грн кешбек
Стерилізатор (сухожарова шафа) СН-360 Т/KH228 B Exclusive Chrom
0 відгуків
Стерилізатори для інструментів
1 154 грн
+ 38 грн кешбек
Стерилізатор УФ SM-504B Germix
2 відгуків
Стерилізатори для інструментів
610 грн
+ 20 грн кешбек
Запасна УФ-лампа для стерилізатора Yre
0 відгуків
Стерилізатори для інструментів
182 грн
+ 5 грн кешбек
Сухожарова шафа SM-360B з дисплеєм
0 відгуків
Стерилізатори для інструментів
1 337 грн
+ 44 грн кешбек
Сухожаровий стерилізатор М1 Мікростоп
0 відгуків
Стерилізатори для інструментів
6 900 грн
+ 207 грн кешбек
Стерилізатор (сухожарова шафа) SM-360C White PRO Nail
0 відгуків
Стерилізатори для інструментів
1 941 грн
+ 64 грн кешбек
Стерилізатор (сухожарова шафа) SM-360C Black PRO Nail
0 відгуків
Стерилізатори для інструментів
1 941 грн
+ 64 грн кешбек
Відгуки про Стерилізатори для інструментів
Відгуків на нашому веб-сайті: 1490, середній рейтинг
відгуків: 4.9
Крістіна
21.02.2023
Якість товару хороша. Нагріває температуру як вказано в характеристиках. Достатньо місткий. Сподіваємось довго відпрацює))..
Любов
29.01.2023
Хороший стерилізатор, не надто великий. Трохи дивний звук після закінчення стерилізації - як мікрохвильовка)) але думаю звикну, не критично))..
Галина
15.12.2022
Класний товар! Дякую за швидку доставку..
Лідія
02.12.2022
Стильний і зручний. Для студії виглядає як прикраса в кабінеті. Дякую за швидку доставку та хороше пакування..
Валерия
18.11.2022
маленький, удобный, мне подходит)..

Стерилізатори для манікюру

Тримання в чистоті робочих інструментів багаторазового використання — одне з першочергових завдань для кожного майстра бьюти-сервиса. Правильна дезинфекція інструменту захищає від зараження вірусами, бактеріями, грибком через пошкоджену шкіру або слизові оболонки. Якщо ви використовуєте ножиці, кусачки, насадки, фрези, пилки, у вас в має бути і електричний стерилізатор для манікюрних інструментів, який також називається сухожарова шафа або сухожар. Автоматична дезинфекція в спеціальному устаткуванні набагато ефективніша і безпечніша за ручну обробку виробів.

Як вибрати ефективний стерилізатор для манікюрних інструментів?

Багато клієнтів хочуть особисто переконатися, що майстер потурбувався про безпеку процедури і обробив інструменти після інших відвідувачів. Це природне бажання, оскільки ігнорування норм гігієни призводить до серйозних захворювань. У кращому разі — до грибкової інфекції, при найбільш несприятливому розвитку подій — до гепатиту і ВІЛ. Крім того, турбота про безпеку процедур говорить про професіоналізм майстра і впливає на репутацію салону. Ось чому так важливо купити стерилізатор для манікюру, який вже показав себе в роботі як надійний і ефективний інструмент для дезинфекції.

Інтернет-магазин професійної косметики Beauty Prof пропонує найбільший в Україні вибір стерилізаторів для перукарських інструментів:

 • ультрафіолетовий;
 • ультразвуковий;
 • кварцевий(кульковий або гласперленовый);
 • жаровий;
 • автоклав;
 • хімічний.

Використання сучасних технологій на благо розвитку нейл-индустрии дозволило розширити лінійку пристроїв для грамотного і ефективного знезараження інструментів. Кожен по-своєму цікавий і має певну дезинфікуючу дію. Щоб зробити правильний вибір, ознайомтеся з короткою характеристикою і перевагами кожного типу стерилізаторів.

УФ-стерилизатор для салонів краси

Переваги УФ-оборудования :

 • компактні розміри;
 • невисока вартість;
 • простота обслуговування;
 • короткий цикл стерилізації інструментів.

У УФ-стерилизаторе для нігтів можна обробляти інструменти з будь-яких матеріалів(не лише металу, але і пластика, тканини, каучуку). Час дезинфекції, як правило, не перевищує 15-20 хвилин. Важливо пам'ятати, що УФ-лучи знищують більшість бактерій і грибка, але безсилі проти вірусу гепатиту і ВІЛ, тому інструменти потребують додаткової обробки.

У Beauty Prof ви можете купити устаткування для УФ-стерилизации відомої італійської марки Germix(Гермикс). У його виробництві використовуються комплектуючі Philips, а також бактерицидні лампи «Филипс» UV- спектру випромінювання. Змінну УФ-лампу, контейнер для стерилізації інструменту і усе необхідне для ефективної дезинфекції і тривалого збереження інструментів стерильними ви також знайдете в нашому каталозі.

Ультразвуковий стерилізатор: переваги

Ультразвукова стерилізація відповідає гігієнічним стандартам, прийнятим в індустрії краси. Її перевага — комбіноване очищення в два етапи(передстерилізація і дезинфекція). Ультразвукова апаратура підходить для манікюрного і перукарського інструменту. Особливість ультразвукової дезинфекції — здатність впливати на бактерії навіть в самих важкодоступних ділянках виробів, в глибоких отворах, в кожній шпарці, в кожному вигині.

Ультразвуковий стерилізатор допоможе вам забезпечити безпеку салонних процедур і заощадить час на дезинфекції інструменту.

Кульковий стерилізатор: переваги кварцевої дезинфекції

Кварцевий стерилізатор інструментів для манікюру — компактний і економічний. Він продається в комплекті з гласперленовыми кульками(із скляними кульками), які в апараті є основним робочим елементом. При включенні пристрою кварцеві кульки можуть нагріватися до 270°С. Коли температура в камері досягне потрібного значення, туди занурюють інструмент.

Особливість дезинфекції манікюрного приладдя в кварцевому стерилізаторі:

 • максимально швидке очищення(для якісного знезараження вистачає 5-20 секунд);
 • неповне занурення інструменту в камеру(обробляються тільки робочі частини перукарського і манікюрного приладдя);
 • низька ціна(кварцеві стерилізатори стоять недорого в порівнянні з будь-яким іншим устаткуванням для дезинфекції);
 • маленький розмір, який робить його зручним для використання в салоні і в домашніх умовах.

При купівлі кулькових(гласперленовых) стерилізаторів важливо знати, що вони призначені для манікюрних інструментів з металу(для ножиць, кусачків і ін.) Купити стерилізатор кварцевий — значить, оптимізувати процедуру манікюру і педикюру, узабезпечити себе і клієнтів.

Сухожар — ефективний спосіб стерилізації

Сухожарова шафа — це піонер серед усіх електронних стерилізуючих пристроїв. Принцип роботи цього устаткування наступний: інструменти занурюються в контейнер шафи, де вони піддаються великому натиску розжареного сухого повітря(до 260°С). У сучасному сухожаре можна встановлювати потрібний температурний режим і контролювати час стерилізації інструментів. Стандартний розгін температури — до 15 хвилин, а час обробки виробів — від 30 до 120 хвилин.

У «Бьюти Проф» з'явилися також інфрачервоні сухожарові шафи, ці апарати відрізняються високою потужністю і типом нагрівального елементу. Тут використовуються інфрачервоні нагрівачі, які забезпечують необхідну температуру в камері стерилізатора вже через 2-4 хвилини.

Сухожары — це дороге устаткування, проте після обробки в сухожаровій шафі виробу на 100% знезаражені і безпечні. Для манікюру така висока якість дезинфекції особлива важливо, оскільки інструмент контактує з шкірою і м'якими тканинами клієнтів.

Переваги сухожарової стерилізації

· гарантія повного знезараження;

· можливість обробки будь-яких металевих інструментів і виробів із скла(підходить для стерилізації дитячих скляних пляшок);

· можливість обробки в крафтовых пакетах і без них.

Окрім тривалості процедури, сухожарова дезинфекція має ще один недолік. Під впливом агресивно високих температур метал може деформуватися, а манікюрний/перукарський інструмент частіше тупиться.

Безпечні парові стерилізатори(автоклави)

Паровий спосіб дезинфекції — найефективніший і одночасно безпечний для перукарського інструменту. Гаряча пара так само добре справляється з небезпечними мікроорганізмами, як сухий жар, але при цьому не впливає на властивості виробів. Більшість сучасних автоклавів підходять для обробки будь-яких матеріалів, у тому числі силікону, пластика. Скільки коштує автоклав, залежить від розміру, функціонала. У салонах зазвичай використовують найбільш економічні моделі без функції пульсуючого превакуума, але з вакуумною сушкою. У автоклавах можна стерилізувати інструмент в спеціальних крафт-пакетах, які використовуються для тривалого збереження стерильності оброблених виробів.

Хімічна дезинфекція

Окрім електричних пристроїв, стерильність інструменту майстра може забезпечити спеціальний дезинфікуючий розчин. Для хімічної обробки знаряддя перукаря(майстри манікюру) вирушають в спеціальний контейнер, заповнений знезаражувальною рідиною. Щоб виключити контакт шкіри з досить агресивним засобом дезинфекції, в контейнері є погружной піддон для інструменту.

Стерилізатор для інструментів купити в Україні можна в магазинах Beauty Prof в роздрібній мережі або замовити на сайті.


Самовивіз можливий в наступних містах: Дніпро (Дніпропетровськ), Херсон, Київ, Чернігів, Кривий Ріг, Запоріжжя, Павлоград, Кам'янське (Дніпродзержинськ), Харків, Одеса. Можлива доставка Новою Поштою та іншими службами по всій Україні, включаючи такі міста, як: Київ, Харків, Львів, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Суми, Житомир, Кіровоград (Кропивницький), Хмельницький, Рівне та інші.
Онлайн курсы IT