Меню

Аерографи та приладдя

Трафарети-наклейки для nail art "Метелики" №140
0 відгуків
Аерографи та приладдя
74 грн
Розріджувач High Performance Reducer, 30 мл
0 відгуків
Аерографи та приладдя
79 грн
Трафарети-наклейки для nail art "Ілюзія" №280
0 відгуків
Аерографи та приладдя
74 грн
Трафарети-наклейки для nail-art "Природа" № 160
0 відгуків
Аерографи та приладдя
74 грн
Трафарети-наклейки для nail-art Спіралі
0 відгуків
Аерографи та приладдя
81 грн
Ємність для промивання аерографа AH-502 Royalmax
0 відгуків
Аерографи та приладдя
315 грн
Фарба для аерографії JVR Revolution kolor 10мл Перламутр.-золота №302
0 відгуків
Трафарети-наклейки для nail-art №3
0 відгуків
Аерографи та приладдя
65 грн
Трафарети-наклейки для nail art "Вуаль" №5
0 відгуків
Аерографи та приладдя
263 грн
Фарба для аерографії Wicked Red (червоний) 10мл
0 відгуків
Аерографи та приладдя
59 грн
Трафарети-наклейки для nail-art "Фігури 020"
0 відгуків
Аерографи та приладдя
74 грн
Трафарети-наклейки для nail-art "Літо"
0 відгуків
Аерографи та приладдя
341 грн
Трафарети-наклейки для nail-art "Новий рік 2019" №303
0 відгуків
Аерографи та приладдя
74 грн
Трафарет-наклейки для nail art №190 Принт
0 відгуків
Аерографи та приладдя
74 грн
Трафарети-наклейки для nail art "Повітряні квіти" №250
0 відгуків
Аерографи та приладдя
74 грн
Трафарети-наклейки для nail art "Зигзаги" №3
0 відгуків
Аерографи та приладдя
81 грн

Аерографія для дизайну нігтів (омбре/градієнт)

Аерографія - це техніка нейл-дизайну, яка передбачає розпилення рідин на поверхню нігтя за допомогою стисненого повітря. Аерографи (Aerograf) також можна використовувати для нанесення лосьйону для засмаги, бронзера та макіяжу.

Скільки коштує аерограф для манікюру та дизайну нігтів, залежить від принципу роботи апарату. На сайті магазину Beauty Prof (Україна) представлені різні варіанти апаратів для аерографії на нігтях (градієнт/омбре) у каталозі, де ви можете замовити та купити аерограф онлайн; ціна доставки до Києва та по Україні не входить у вартість товару та оплачується окремо. Ми працюємо тільки з перевіреними виробниками, що дозволяє нам продавати якісні аерографи (розпилювачі для манікюру), а ціни на них у нашому магазині - оптимальні.

На форумах та за допомогою підбору оголошень "куплю/продам" можна знайти бу аерографи за мінімальною вартістю, але варто бути готовими до того, що якість такого пристрою виявиться зовсім не відповідним вашим очікуванням. Розпилювач - відмінний спосіб розширити свої творчі здібності. Набори для аерографії складаються з трафаретів та спеціальної рідини, що використовується для швидкого та простого розпилення складних малюнків на нігті, а самі прилади бувають з одинарною та подвійною дією. Машинка одинарної дії розпорошує фарбу та повітря одночасно, як тільки курок натиснутий. Апарат подвійної дії дозволяє контролювати рідину та потік повітря.

Аерографи одинарної та подвійної дії

Аерограф - це простий спосіб додати оригінальний дизайн (омбре/градієнт) у простий манікюр. Вам знадобиться набір для аерографії та трафарети, щоб досягти бажаного результату. Розпилювачі фарби мають такі особливості:

  • з одинарною дією. Відмінний варіант для новачків, у якому повітря та фарба включаються одночасно натисканням на курок. Якщо ви вирішили купити свій перший розпилювач, варто розглянути такий варіант. Їм легко керувати, тому що все, що потрібно зробити – це натиснути кнопку, яка розпорошує фарбуючу рідину. З таким апаратом ви легко зробите градієнт/омбре на нігтях, крім того, ці прилади досить дешеві порівняно з іншими типами пристроїв, ви можете купити їх онлайн на нашому сайті;
  • подвійної дії. Ті, хто придбає таку машинку, зможуть робити візерунки з точною деталізацією. Вони курок для повітря затиснутий, а фарба вивільняється після відкочування назад. Це дозволяє регулювати кількість рідини, що розпилюється, і забезпечує кращий контроль.

Аерографи подвійної дії, як правило, призначені для більш досвідчених майстрів. Вони дозволяють повністю контролювати тиск повітря та потік фарби під час нанесення. Прилади подвійної дії хороші, якщо вам потрібно намалювати візерунок з чіткими лініями та дрібними деталями.

Принцип роботи розпилювача

В цілому принцип роботи приладу досить простий: тригер, встановлений на верхній частині аерографа, контролює потік повітря, а голка, що проходить через середину, контролює потік фарби. Тригер діє як важіль і відкриває подачу повітря, залежно від того, наскільки він затиснутий. Фарба стікає, коли голка повністю втягнута.

В аерографах одинарної дії ця голка керується регулювальним гвинтом, розташованим спереду або ззаду. У приладах подвійної дії спусковий гачок контролює потік повітря та фарби. Крім спускового гачка та голки, сопла також визначають тонкість розпилення залежно від розміру отвору. У різних аерографів є змінні головки з різним діаметром.

Як користуватися аерографом?

Манікюрний прилад для створення градієнта складається з комплекту, до якого входять стілус, повітряний шланг та компресор. Повітряний шланг є довгою міцною трубою, яка з'єднує стілус з машиною компресора. Він виштовхує повітря з компресора, який зрештою вистрілює в стілус і поєднується з фарбою.

Для роботи з аерографом необхідно:

  • підключити один кінець шланга до компресора, а потім зробити те саме на інший стороні, щоб прикріпити його до аерографа;
  • вибрати потрібну фарбу. Аерографи повинні використовуватися лише з фарбою на водяній основі. Звичайний лак для нігтів дуже густий і не підійде в цьому випадку. Використання неправильного вигляду фарби, навіть з доданим розчинником, може призвести до засмічення приладу або нерівномірного фарбування;
  • залити фарбу в аерограф. У більшості приладів у верхній частині присутній чашеподібний отвір, куди ви заливатимете фарбу. Для дизайну нігтів достатньо 4-6 крапель фарби. Якщо фарба закінчиться в процесі роботи, ви можете додати ще;
  • натиснути на курок, щоб випустити фарбу.

Тепер, коли фарба залита в аерограф, можна починати малювати. У деяких моделей є закруглений вмикач нагорі, тоді як у інших передбачений гострий курок внизу. Незалежно від типу пристрою, все, що вам потрібно зробити - це утримувати ручку і натискати на курок вказівним пальцем, щоб звільнити фарбу. Якщо ви використовуєте аерограф подвійної дії, спочатку випустіть повітря, натиснувши на курок спуску, після чого затисніть його, щоб випустити фарбу. Переконайтеся, що повітря постійно виходить. Ви можете налаштувати кількість фарби, використовуючи тригер. Величина тиску, яким ви натискаєте на курок, визначає те, скільки фарби виділяється.

Поради для новачків

за допомогою набору для аерографії, для початку попрактикуйтесь на аркуші паперу (міліметрівці), щоб навчитися створення прямих ліній та чіткого розпилення. Звертайте увагу на тиск, коли натискаєте на курок, рух руки та кут нахилу приладу. Поки ви практикуєтеся на папері, фарба має сохнути. Якщо вона мокра, ви натискаєте на курок надто сильно. Також можете попрактикуватися у розпорошенні крапок на міліметровому папері, просто натискаючи на курок, не переміщуючи аерограф. Крапка повинна бути чіткою і ідеально круглою. ціні (вказана на сайті в грн); недорого придбати машинку для аерографії (манікюр градієнт/омбре) з доставкою в Києві та Україні - з нами просто і зручно.


Самовивіз можливий у наступних містах: Дніпро (Дніпропетровськ), Херсон, Київ, Чернігів, Кривий Ріг, Запоріжжя, Павлоград, Кам'янське (Дніпродзержинськ), Харків, Одеса. Можлива доставка Новою Поштою та іншими службами по всій Україні, включаючи такі міста, як: Київ, Харків, Львів, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Суми, Житомир, Кіровоград (Кропивницький), Хмельницький, Рівне та інші.
Онлайн курсы IT