Cторінка 78 | Фарба для волосся

Фільтр
Знижка
225 - 3121 грн Ціна
від до
Виробник
Виробник
Склад
Об`єм
Крем-фарба DIA Richesse 8.13 50 мл L’Oreal Professionnel Paris
0 відгуків
Фарба для волосся
499 грн
+ 5 грн кешбек
Фарба для волосся №10 екстра-світлий блонд Biora, 60 мл
0 відгуків
Фарба для волосся
50 грн
45 грн
-10%
Фарба для волосся тон в тон Color Sync 9GV 90мл Matrix
0 відгуків
Фарба для волосся
352 грн
+ 3 грн кешбек
Крем-фарба MAJIREL 4.0 50 мл L’Oreal Professionnel Paris
0 відгуків
Фарба для волосся
343 грн
+ 4 грн кешбек
Крем-фарба MAJIREL 1 50 мл LL’Oreal Professionnel Paris
0 відгуків
Фарба для волосся
440 грн
339 грн
-23%
+ 4 грн кешбек
Крем-фарба для волосся PRE Bonded SOCOLOR.beauty тон 6BR, 90 мл Matrix
0 відгуків
Фарба для волосся
424 грн
360 грн
-15%
+ 4 грн кешбек
Крем-фарба Bionic Сolor 10/13 без амiаку Inebrya, 100 мл
0 відгуків
Фарба для волосся
352 грн
+ 3 грн кешбек
Крем-фарба DIA Richesse 6.34 50 мл L’Oreal Professionnel Paris
0 відгуків
Фарба для волосся
440 грн
343 грн
-22%
+ 4 грн кешбек
Фарба для волосся 5.07 каштановий світлий тютюновий
0 відгуків
Фарба для волосся
222 грн
+ 6 грн кешбек
Гель-крем фарба DIA Light 7.13 L’Oreal Professionnel Paris, 50 мл
0 відгуків
Фарба для волосся
366 грн
+ 4 грн кешбек
Гель-крем фарба DIA Light 9.01 50 мл L’Oreal Professionnel Paris
0 відгуків
Фарба для волосся
505 грн
+ 5 грн кешбек
Гель-крем фарба DIA Light 9.13 50 мл L’Oreal Professionnel Paris
0 відгуків
Фарба для волосся
505 грн
+ 5 грн кешбек
Крем-фарба для волосся PRE Bonded SOCOLOR.beauty тон Clear Matrix, 90 мл
0 відгуків
Фарба для волосся
424 грн
360 грн
-15%
+ 4 грн кешбек
Крем-фарба INOA 6 60 мл L’Oreal Professionnel Paris
0 відгуків
Фарба для волосся
480 грн
374 грн
-22%
+ 4 грн кешбек
Фарба для волосся тон в тон Color Sync, 7M, 90мл Matrix
0 відгуків
Фарба для волосся
352 грн
+ 3 грн кешбек
Фарба для волосся тонер тон в тон PRE Bonded Socolor Sync 5M 90мл Matrix
0 відгуків
Фарба для волосся
500 грн
410 грн
-18%
+ 5 грн кешбек
Відгуки про Фарба для волосся
Відгуків на нашому веб-сайті: 12308, середній рейтинг відгуків: 5
Ольга
14.05.2026
Дуже сподобалась фарба! Колір рівний, насичений і стійкий, а волосся після фарбування м’яке та блискуче. Рекомендую!..
Анастасия
20.12.2025
Дуже гарний колір, супернасичений і перекриває навіть не ідеальну базу..
Анжела
30.10.2025
Користуюсь більше 7 років цією фарбою. Все влаштовує,особиво ціна-якість, вистачає не на одне чи два фарбування, бо 1:2 змішування. Беру постійно...
Варвара
11.10.2025
Супер!!! яскравий зелений колір, як і вказано на фото! Можна було б прікрипити картинку -- я б прикрепила, але повірте на слово! дуже класно! легко фарбується и береться колір. Дуже яскраво і круто! Я не знаю, чи можна тут церобити, але гляньте фотографії по цьому відтінку у телеграм каналі https://t.me/+GTFTciuwVr4zNGMy (лише по посиланню, бо вні приватний)..
Кристина
14.05.2025
Очень красивый оттенок — нежный, холодный блонд с легким перламутровым отливом. Краска не сушит волосы, результат равномерный. Цвет получился чистым, без желтизны...
Софія
12.05.2025
Користувалася як тонером — результат рівний, насичений. Колір виглядає природно, без зайвого тепла. Волосся м’яке, блискуче, зовсім не пересушене. Дуже сподобалося!..
Мирра
25.04.2025
Хорошо осветляет, не оставляет желтизны. Использую с защитой — волосы не повреждены...